Під час літніх канікул студентів викладачі циклової комісії фізичного виховання Ніжинського фахового коледжу НУБіП України здійснювали активну підготовку до початку нового навчального року.
Великий обсяг робіт виконували в декілька етапів: почали з капітальної зачистки від старої фарби усіх спортивних снарядів гімнастичного містечка, футбольних воріт, волейбольних стійок та баскетбольних щитів з подальшим їх фарбуванням. Також було оновлено розмітку смуги перешкод для якісного проведення занять зі стройової підготовки з дисципліни «Захист України». Наступним заключним кроком був поточний ремонт з відновленням захисних споруд та фарбування стін в спортивній залі.
![](/media/foto/news/news_20230831_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_025.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_029.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230831_030.jpg)
Студенти, які допомагали викладачам виконувати ремонтні роботи, також отримали задоволення, адже в оновленому залі та на спортивних майданчиках вони проведуть багато годин навчальних занять та тренувань.
Павло Марущак,
голова циклової комісії фізичного виховання