ДЕНЬ КАР’ЄРИ

       23 жовтня на базі коледжу представники Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели День Карʼєри.  Цей захід дозволив студентам відчути значні стартові можливості для власної професійної самореалізації, широкі перспективи працевлаштування, ознайомитися з переліком вакансій, отримати інформацію щодо умов роботи.

       Провідний фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Бондаренко Інна Анатоліївна  у доступній формі ознайомила випускників закладу освіти зі станом ринку праці в Ніжинському районі та Україні; технікою пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсів, у тому числі сайту Державної служби зайнятості: dcz.gov.ua; порядком працевлаштування за трудовим договором відповідно до КЗпП; соціальним страхуванням працюючих; перевагами легального працевлаштування.

       Протягом заходу студентам пропонувалися до обговорення різноманітні ситуації, у які найчастіше потрапляють молоді фахівці без досвіду роботи. Необхідно було не тільки проаналізувати, але й запропонувати можливі рішення щодо запобігання подібних випадків.

       Дякуємо представникам Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за організацію семінару, а також за корисну й необхідну інформацію та за вичерпні відповіді на всі запитання випускників.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111