ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ НУБІП УКРАЇНИ

       2 лютого студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування взяли участь у  Дні відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування НУБіП України, який проходив у дистанційному форматі. Загалом до зустрічі приєдналося близько сімдесяти учасників з різних закладів освіти, серед яких – студенти випускних курсів коледжів.

       Зустріч розпочав завідувач кафедри обліку і оподаткування Володимир ЛИТВИНЕНКОДалі  зі вступним словом до учасників зібрання звернувся декан економічного факультету Анатолій ДІБРОВА, який зупинився на діяльності економічного факультету та освітніх програмах, за якими здійснюється підготовка. Потім гості заходу взяли участь у віртуальній екскурсії лабораторіями кафедри обліку і оподаткування.

       Гарант освітньої програми Облік і оподаткування Наталія КУЗИК  розповіла майбутнім вступникам про переваги професії та її беззаперечну затребуваність на ринку праці, незважаючи на виклики сьогодення.

       Далі  слово  мала  випускниця  спеціальності 071 Облік і оподаткування Юлія  ВЕРШУТ, яка зараз є студенткою І курс ОС Магістр.  Вона  розповіла про вдале поєднання  навчання з професійною діяльністю, про свій кар’єрний шлях від бухгалтера до аудитора в провідній компанії. Зазначила, що саме можливість навчатися  в англомовній групі та, як наслідок, гарне володіння іноземними мовами  значно допомогло при працевлаштуванні. Наголосила, що на факультеті діють програми, які  дають можливість проходити стажування в провідних компаніях, навчатися онлайн у міжнародних компаніях та університетах.

       Вступники отримали інформацію від заступника відповідального секретаря приймальної комісії Євгенії КРИВОВ`ЯЗ про особливості вступу у 2024 році. При цьому доповідач наголосила, що Порядок прийому до закладів вищої освіти проходить лише попередній розгляд,  тому можливі зміни.  

       До виступів долучилися також Владислав ГОРБАЧЕНКО, голова студентської ради економічного факультету, та викладачі кафедри.

 

       Організатори подякували гостям за участь у заході.
       Більш вичерпну інформацію про можливості вступу на ОП Облік і оподаткування можна отримати зі сторінки кафедри обліку і оподаткування https://nubip.edu.ua/node/12374
 
Тетяна РОМАНЕНКО,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111