ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НУБІП УКРАЇНИ

31 березня студенти випускних груп Ніжинського агротехнічного коледжу спеціальності 208 «Агроінженерія» разом із викладачем Олександром Кириченко відвідали Національний університет біоресурсів і природокористування України. У цей день флагман аграрної освіти України проводив День відкритих дверей. У програмі заходу була оглядова екскурсія, під час якої студенти мали можливість побачити на власні очі навчальні аудиторії та лабораторії. Завідувач кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем Голуб Геннадій Анатолійович, професор, доктор технічних наук, наголосив, що на факультеті особливу увагу приділяють практичній підготовці майбутніх інженерів-механіків, наближенню процесу навчання до виконання виробничих функцій безпосередньо в реальних умовах господарювання. Велику роль у цьому відіграє створена на факультеті рада роботодавців. До неї входять керівники і менеджери вищої ланки відомих вітчизняних та зарубіжних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, узгодження з ними освітніх і професійних стандартів, переорієнтації навчальних планів на збільшення частини практичної компоненти, масштабного запровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням. Це відомі виробники сучасної сільськогосподарської техніки «KUHN», «HARDI», «JoonDeere», АТ «Ельворті Роберт і Томас», транспортно-логістичні компанії «Євротрейд», «Інтертранс» тощо. З їхньою допомогою оновлено матеріально-технічну базу, створені новітні лабораторії сучасного рівня.

У ході розповіді Геннадій Анатолійович також ознайомив з роботою кафедр факультету, більш детально зупинився на досягненнях своєї кафедри: за роки діяльності її професорсько-викладацьким колективом підготовлено 7 докторів і 28 кандидатів технічних наук. Отримано більше 80 авторських свідоцтв та патентів на винаходи і корисні моделі. Опубліковано 2 монографії та більше 500 наукових праць.

Завершилося знайомство з університетом оглядом спеціалізованих лабораторій, які були облаштуванні представниками фірм «KUHN» та «Joon Deere».

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111