ДЕНЬ ЗНАНЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

       В університеті вже в 122-ге відсвяткували День знань. Багато років поспіль цього дня стадіон стає майданчиком, де показують свої таланти і вміння студенти, і щороку нове студентське поповнення, побувавши на ньому, розуміє, до якого вишу пощастило їм вступити: зі столітньою історією, традиціями і науковими школами. Не став винятком і рік 2019-й.

       Відкрив свято традиційний парад першокурсників, який очолив кінний ескорт – доцент кафедри конярства і бджільництва, майстер спорту Сергій Осадчий з магістрами першорозрядницею з кінного спорту Юлією Гоготою і третьорозрядницею Асею Ян.

       На правах господаря гостей і першокурсників привітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Останнім справді пощастило, адже з майже 20 тисяч бажаючих навчатися в НУБіП, які цьогоріч подавали заяви до приймальної комісії, студентські квитки вишу отримали 5,5 тисяч достойних, які сьогодні приєдналися до 28-тисячної сім’ї університету. Сім’ї навчального закладу, який займає провідні позиції у рейтингах ТОП 200 і QS, активно розбудується і підтримує широкі міжнародні зв’язки з 124 науковими установами 40 країн світу.

       Серед почесних гостей свята голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян; голова Наглядової ради НУБіП Микола Томенко; президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень;  ректор Варшавського університету наук про життя Вієслав Білявські; генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Олександр Жемойда; профессор Державного аграрного університету Молдови Валерій Єнч.

       Шоу достойне центральних концертних майданчиків країни – ще одна візитівка Дня знань у НУБіП. Це заслуга творчих колективів кафедри культурології – народного ансамблю пісні і танцю «Колос» імені Станіслава Семеновського, ансамблів бальних танців «Чарівність», «Сузір’я DANCE», вокалістів – народної артистки України Наталії Шелепницької, заслужених артистів України Дмитра Андрійця, Романа Рудого і його вихованців зі студії «7 сходинок», декана механіко-технологічного факультету Ярослава Михайловича, лауреатів міжнародних конкурсів Дмитра Халоєна і Владислава Крупського. А також кращих спортсменів – учасників збірних університету з волейболу, баскетболу, спортивної аеробіки, перетягування канату, гирьового спорту, кіокушин карате. Всі вони разом створили неповторне свято під назвою «День знань в НУБіП».
За матеріалами сайту НУБіП України

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111