ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЄКТИ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

       18 травня кафедрою агрометеорології та агроекології  Одеського державного екологічного університету було проведено I Всеукраїнський конкурс «Вплив клімату на сучасні галузі сільськогосподарського виробництва»,  присвячений Міжнародному дню захисту клімату.
       Ніжинський фаховий коледж НУБіП України на конкурсі представляли члени гуртка «Життя в стилі ЕКО»,  студентки відділення економіки, логістики та інформаційних систем групи ОН201 Лозицька Яна з проєктом «Дослідження води у різних локаціях міста Ніжина», Черненька Валерія та Коровай Юлія з проєктом «Екотеплиці та їх використання».  Продемонстровані  наукові проєкти були високо оцінені членами журі, викладачами та іншими  учасниками конкурсу.

       У заході взяли  участь представники інших закладів освіти України, зокрема ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України», Київський національний університет будівництва та архітектури, Одеський державний екологічний університет та інші заклади освіти, хоча частина бажаючих не змогла приєднатися до роботи конкурсу у зв’язку з технічними причинами, пов’язаними з викликами часу. Загалом усі учасники представили свої роботи на високому рівні.

       Участь у конкурсі такого рівня дає можливість розвивати науково- пізнавальну діяльність, набувати досвіду та  отримувати багато позитивних емоції в нелегкий для всіх час.
       Дякуємо організаторам  заходу за можливість участі та сподіваємося на подальші зустрічі.
Усе буде Україна!
Лозицька Яна,
староста екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО»

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111