ЕКСКУРСІЯ ДО «ДП УКРАВТО «ЧЕРНІГІВ-АВТО»

       В рамках тижня циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін студенти груп МН171 та МС181ск спеціальності «Агроінженерія» разом із викладачем, головою циклової комісії Олександром Кириченком відвідали Чернігівське представництво АТ «Українська Автомобільна Корпорація» «Чернігів-авто» – підприємство, яке є офіційним дилером таких відомих брендів як KIA, ЗАЗ, LADA, CHEVROLET, CHERY.

       Екскурсійна програма складалася з трьох напрямів – це відвідування столу замовлень і приймальної дільниці, сервісно-обслуговуючого цеху та безпосередньо самого салону з продажу автомобілів. Завдячуючи майстру сервісно-обслуговуючого цеху, який працює на даному підприємстві вже більше 15 років, студенти мали можливість ознайомитися з послідовністю приймання та постановкою автомобіля на сервіс чи ремонт, дізнатися, яка технічна документація ведеться на підприємстві, та про нюанси, що виникають в процесі роботи.

       Як відомо, на будь-якому підприємстві одну з головних уваг приділяють  питанням з техніки безпеки, тому перед входом до сервісного центру  усі студенти пройшли обов’язковий інструктаж. Також, під час відвідування сервісно-обслуговуючого цеху студенти мали можливість ознайомитися з усіма наявними дільницями та дізнатися тонкощі у виробничих процесах. Звісно, запитань було багато, але всі отримали професійну відповідь.

       Кульмінацією екскурсійної події та, як виявилося, найбажанішої для студентів, стало відвідування автосалону, адміністратор якого дозволив студентам не тільки детально ознайомитися з кожним авто, а й посидіти в них. Студенти коледжу отримали інформацію про кожний з представлених автомобілів, який його зацікавив. По закінченню зустрічі на запитання заступника директора з продажу «Яке авто обрали б собі студенти?» більшість відповіла, що «Усі».

       Дякуємо адміністрації та персоналу дилерського центру за пізнавально-професійну та інформативну екскурсію.
 
Олександр Кириченко,
голова циклової комісії з експлуатації машин і обладнання
та фундаментальних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111