ЕКСКУРСІЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

       Мабуть, усі українці знають як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не всім доводилося бувати усередині, а от студентам та викладачам коледжу це вдалося.  11 квітня представники коледжу за запрошенням народного депутата України Олександра Кодоли мали можливість відвідати одну з найвідоміших будівель м. Києва та України.

       Під час екскурсії до Верховної Ради студентство мало змогу дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення: картину Олексія Кулакова «Державотворення», що намальована на стіні другого поверху, яка відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни; синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року (цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ); Конституцію України; знамениті кулуари Верховної Ради; побувати на балконі, звідки видно робочі місця народних депутатів.

       Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

 
        Щиро дякуємо Депутату Верховної Ради Олександру Кодолі та його помічникам за теплу зустріч, цікаву й  пізнавальну екскурсію!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи,
Юрій Булавенко, голова циклової комісії фізичного виховання

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111