Екскурсія на підстанцію «Ніжинська», як елемент практичної підготовки

ЕКСКУРСІЯ НА ПІДСТАНЦІЮ «НІЖИНСЬКА»,
ЯК ЕЛЕМЕНТ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
 
       16 травня викладачами коледжу Кубраком Русланом та Соломко Наталією для студентів випускних груп ЕН141 та АН141 були проведені заняття безпосередньо на виробництві, на базі електричної підстанції «Ніжинська» 330/110/35/10 кВ, яка знаходиться в підпорядкуванні НЕК «Укренерго», Центральна ЕС, Чернігівські МЕМ.

        Студенти мали змогу ознайомитися з розподільними пристроями високовольтних мереж, системою автоматизації та захисту, лініями електропостачання різних напруг, резервними джерела живлення, потужною компресорною установкою, насосними установками, системою пожежогасіння та сигналізації підстанції та почути роботу потужних автотрансформаторів. Обладнання, виведене з роботи, було оглянуто з середини, проаналізовано принципи його налаштування та функціонування.   Усе побачене дало можливість закріпити теоретичні знання, отримані під час навчальних занять.

       На території підстанції студенти  побачили не тільки вітчизняне застаріле обладнання, а й сучасні модернізовані ділянки розподільчих пристроїв. Також було організовано  огляд   «серця» нашої області – диспетчерського пункту, з якого проводиться управління енергосистемою.

        Подібного роду заняття вже не вперше організовуються викладачами навчального закладу для студентів ІІІ-IV курсів в рамках вивчення фахових дисциплін і дають змогу не тільки збагатити студентів знаннями, а й наповнити зарядом позитивної енергії.
 
Руслан Кубрак, провідний інженер

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111