ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО – УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

       17 листопада з метою ознайомлення з умовами реального виробництва та поглиблення теоретичних знань студентів з фахових дисциплін відбулася екскурсія для студентів спеціальності
208 «Агроінженерія» груп МН201 та МН213ск до філії «Ніжинський елеватор» СТОВ «ДРУЖБА-НОВА».
       Знання, отримані під час навчальних занять в аудиторіях, обов’язково мають бути закріплені на практиці, тому метою екскурсії, в першу чергу, було ознайомлення з будовою та принципом роботи зерноочисно-сушильних комплексів, режимами зберігання зерна, технологічним процесом роботи вагового комплексу, прийманням та обробкою документації.
       Виробнича екскурсія розпочалася інструктажем з техніки безпеки та була проведена в логічній послідовності відповідно до повного циклу роботи елеватора. Студенти ознайомилися зі шляхом, який проходить зерно під час сушіння: приймальний бункер → завальна норія → машина попереднього очищення → сушарка → охолоджувальна колонка → топка → вивантажувальний шнек.

 

 

       Досвідчені співробітники розкрили безліч питань, пов’язаних не лише з організацією виробництва, а й принципами підбору персоналу, вимогами роботодавців до майбутніх фахівців, можливості проходження студентами виробничих практик та подальшого працевлаштування.

 

       Екскурсія сприяла отриманню позитивних вражень від побаченого та закріпленню програмового матеріалу. Студенти коледжу вдячні колективу філії «Ніжинський елеватор» СТОВ «ДРУЖБА-НОВА» і особисто його директору Сергію Герасименку за надану можливість в такий важкий час ознайомитися  із сучасними технологіями переробки сільськогосподарської продукції.
 
Наталія Лавська,
викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін;
Андрій Дворник,
викладач циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та
фундаментальних дисциплін

 

 

 

   

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111