ФЕСТИВАЛЬ ЕМОЦІЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Уже вдруге агротехнічний коледж відкриває свої двері для всіх бажаючих покращити своє психо - емоційне благополуччя.
2 та 3 грудня 2017 року на базі коледжу проходив фестиваль емоційного здоров’я, організатором  якого була команда тренінгового центру в місті Ніжині «Барви життя» на чолі зі Світланою Підлипською.  Цього разу учасниками фестивалю були й діти, тому (за задумом організаторів) це мало стати цікавим досвідом  взаємодії у сім’ї.
Унікальні тренери – професіонали своєї справи – представляли цікаві майстер-класи, під час яких учасники мали можливість малювати, фантазувати, грати, співати, одним словом, – досліджувати потаємні глибини своєї підсвідомості. Людина – унікальне творіння і, якщо захоче, знайде ключі від усіх дверей, які бажає відімкнути, і навпаки – небажання шукати відповіді на  життєві питання  може привести її до глухої брами, за якою ховаються образи, злість, заздрість, непорозуміння та багато інших людських вад.
Усі учасники  були в захваті від комфортної та по-домашньому затишної атмосфери, яка панувала на фестивалі. Її створювали не тільки організатори, учасники, тренери, але й приміщення, у яких усе це проводилося.
Велика вдячність адміністрації коледжу за надану можливість провести такий унікальний фестиваль.
Тільки самовдосконалення, саморозвиток допоможуть нам зрозуміти себе та інших, а це і є запорукою успішної особистості.
Ірина Савченко,  практичний психолог

 

 

111111