Фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок»

16 вересня в парку ім. Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття п’ятого міського фестивалю «Його величність, Ніжинський огірок» у рамках святкування Дня міста Ніжина.

У парку розгорнулася картинна галерея, персонажами якої став Його Величність Ніжинський Огірок та учасники попередніх фестивалів. А на території парку діяв виставковий калейдоскоп: презентація виставок та виробів, присвячених ніжинському огірку, смачні страви з цих овочів, конкурси, дегустації, сюрпризи та цікава розважальна програма.

Студенти Ніжинського агротехнічного коледжу здивували відвідувачів ярмарку оригінальними рецептами, кондитерськими виробами, а також надзвичайно смачними соліннями, котрі здавна славлять нашу рідну землю. Студенти коледжу продемонстрували свою майстерність не тільки у приготуванні страв, але й у створенні гарних експонатів.

Учасники фестивалю підтвердили, що ніжинська земля славиться майстрами оригінального огіркового промислу.

Закінчився ярмарок нагородженнями: за активну участь у виставці й збереження огіркового промислу керівництвом міста Ніжинський агротехнічний коледж був нагороджений дипломом за активну участь в уславленні Огірка Ніжинського, небайдужість та любов до рідного краю.

Щиро дякуємо студентам та викладачам коледжу, які допомагали з підготовкою та брали участь у фестивалі! 

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111