ФОРМУЄМО ЮРИДИЧНУ ОБІЗНАНІСТЬ

       28 листопада під час виховної години з метою формування юридичної обізнаності студенти групи АН181 відвідали Ніжинський міськрайонний суд.

       Екскурсію коридорами правосуддя провела секретар судових засідань Кононяко Світлана Анатоліївна. Студенти отримали інформацію про систему судів України, зокрема, дізналися про принципи побудови судової системи, види судів загальної юрисдикції та судових інстанцій, мали можливість задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді. Було ознайомлено з  порядком формування документації з цивільних та кримінальних  справ, віком настання адміністративної та кримінальної відповідальності, сучасними технологіями дистанційних судових засідань у режимі відеоконференцій, роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам’ятати під час перебування в суді, як поводити себе під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді.

       Неабияк сподобалося студентам занурення в  інтер’єр приміщення, де вершиться справедливість. Вони відвідали всі три зали судових засідань, посиділи в кріслах суддів, прокурорів та адвокатів і навіть приміряли суддівську мантію.
 
Ольга Кисла,
класний керівник групи АН181

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111