ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО НАШОЇ ДРУЖНОЇ РОДИНИ!

ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО  НА НАВЧАННЯ ДО НАШОЇ ДРУЖНОЇ РОДИНИ!
      Правильний вибір професії – моральне задоволення, висока самооцінка та висока  продуктивність праці.
З початком літа для випускників шкіл та професійно-технічних навчальних закладів гостро постало питання обрання майбутньої професії та вибору навчального закладу.
       02 липня 2018 року в Україні стартувала вступна кампанія і Ніжинський агротехнічний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України гостинно   відкрив двері для своїх абітурієнтів.

Коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів) за шістьма спеціальностями: «Агроінженерія»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології»; «Комп`ютерна інженерія»; «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»; «Облік і оподаткування»; на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів); на основі диплому «Кваліфікованого робітника» за всіма спеціальностями.

       Вперше  в цьому році  здійснюється набір абітурієнтів за  освітнім ступенем «Бакалавр» зі спеціальності  «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».
      В приймальній комісії навчального закладу створено  всі умови для зручного та швидкого оформлення необхідних документів і комфортного перебування відвідувачів.

      Абітурієнтів радо зустрічають студенти коледжу – члени студентського штабу, які допомагають ознайомитись з умовами вступу, зорієнтуватися у спеціальностях, дають роз’яснення щодо можливих перспектив майбутнього працевлаштування за обраним фахом.
      Абітурієнтам на базі  9 класів  необхідно скласти вступні випробування з математики і української мови;  на базі 11 класів – достатньо подати  для вступу два сертифікати ЗНО 2018 та /або, 2017, 2016 років (перший – з української мови і літератури, а другий – на вибір з трьох предметів: або математики,  або  історії України, або географії); за  освітнім ступенем «Бакалавр» зі спеціальності  «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології» вступники складають фахове вступне випробування.
МИ РАДІ БАЧИТИ ВАС У СТІНАХ НАШОГО КОЛЕДЖУ!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111