ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРО-2018»

ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА
«АГРО-2018»
       6 червнястуденти групи МН 171 відвідали ХХХ Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2018», урочисте відкриття якоївідбулося за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

      «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

      Студенти мали можливість ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучаснимиагротехнологіями для всіх галузей сільського господарства.

      Нинішня виставка вкотре підтвердила аграрне сьогодення та майбутнє України, і саме завдяки подібним заходам наші студенти зможуть ще раз упевнитися у правильності життєвого професійного вибору.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

 

 

111111