ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018»

ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРО-2018»
      З 06 по 09 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» в міст Києві триває ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2018». На території 27 000 м2  свої досягнення представляють 15 країн світу. На виставці діють експозиції сільськогосподарської техніки, обладнання, запасних частин; техніки для транспортування і зберігання сільськогосподарської продукції; альтернативних джерел енергії; інновацій в агробудівництві, технологій і матеріалів; комплексних рішень для фермерських господарств та приватних землевласників.

       Серед іншого – презентація та дегустація різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби, понад 50 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги).

       Виставка вражає своєю масштабністю та кількістю відвідувачів. Її вже відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України.
      Кожного року відвідувачами виставки також є викладачі та студенти нашого навчального закладу. Отже, хто має вільний час – проведіть його з користю, як кажуть «краще один раз побачити, ніж сто разів почути», вхід на виставку вільний.
 
Станіслав Дейнека,
викладач циклової комісії загальнотехнічних дисциплін

 

 

111111