Урізноманітнення форм та методів навчання – запорука успішності студентів. Тому викладачі коледжу намагаються творчо підходити до реалізації навчальних завдань, практикуючи, у тому числі, різні формати занять. Так, студенти академічних груп АН201, ЕН201, МН201, КН201 у межах навчальної дисципліни «Історія України», зокрема під час вивчення теми «Україна в роки Другої світової війни», відвідали кімнату-музей Другої світової війни.
![](/media/foto/news/news_20210927_016.jpg)
Під час заняття-екскурсії студенти не тільки слухали лекцію, споглядали представлені інформаційні стенди, узагальнювали вивчене, а й мали змогу відчути на дотик предмети періоду Другої світової війни, що було цікаво, пізнавально та корисно для глибшого засвоєння матеріалу.
![](/media/foto/news/news_20210927_011.jpg)
Як показує практика, нетрадиційні заняття активізують студентів, стимулюють до наукового пошуку, сприяють виробленню вміння самостійно аналізувати й робити висновки, тобто є результативними. Не забуваймо про них, уключаймо в освітній процес.
Наталія Шевченко,
викладач дисципліни «Історія України»
![](/media/foto/news/news_20210927_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_019.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_029.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_031.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_032.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210927_034.jpg)