ІСТОРІЯ УКРАЇНИ – ЦЕ ІСТОРІЯ БОРОТЬБИ ЇЇ НАРОДУ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

       07 лютого у Ніжинському агротехнічному коледжі за підтримки директора військово-історичного музею імені М.П. Кирпоноса, голови ГО «Дозір-Крук» Максима Вертюка та представника громадської організації «Чорні запорожці» Василя Ільчишина відбулася виставка «Українська повстанська армія. Історія нескорених».

       Представив експозицію, підготовлену Українським інститутом національної пам’яті,  громадський діяч Василь Ільчишин, який ознайомив із інформаційно-просвітницькими стендами, де у фотографіях, документах, картах та інфографіках було представлено цілісну картину протистояння найбільшої у світі підпільної армії, Української Повстанської Армії, з нацистським і комуністичним режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.

       Василь провів змістовну екскурсію, у ході якої розповів про структуру та діяльність УПА. Наголосив на тому, що основною зброєю народної армії були не гармати і танки, а друковане слово. Зазначив, що серед повстанців було багато жінок, які разом із чоловіками добровільно залишали рідні домівки, аби відстоювати незалежність України.
Особливу увагу студентів привернули стенди про феномен УПА – криївки, про нагороди й символіку.
       Даний захід ще раз переконав присутніх у необхідності вивчення історії України не стільки з підручників, як з першоджерел.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111