IT–UNIVERSE. МІЖНАРОДНА СТУДЕНТСЬКА ІТ–ОЛІМПІАДА. РАЗОМ СТВОРИМО ІТ–ВСЕСВІТ

       5 грудня на базі факультету інформаційних технологій Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулася Конференція «IT-Universe: Дуальна освіта в Україні – реалії та перспективи», у якій узяли участь понад 100 представників із більше ніж 50 закладів вищої освіти та компаній-партнерів Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe).

       Організаторами конференції були: ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України»; Спілка Автоматизаторів Бізнесу; ЗВО-співорганізатори IT-Universe; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Київський національний університет культури і мистецтв; Університет економіки та права «КРОК»; Вінницький Національний Технічний Університет.
       Конференція об’єднала представників закладів вищої освіти, ІТ–індустрії,
ІТ–директорів підприємств «реального сектору», які мали змогу обговорити питання підготовки як ІТ-фахівців, так і питання підвищення ІТ-компетенцій фахівців інших спеціалізацій.
Представниками від нашого коледжу – учасниками конференції, були Анна Калініченко, голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії та Дмитро Кочур, викладач циклової комісії.

       Володимир Бузмаков, Голова Активу ВГО «Співтовариство ІТ–директорів України», та Олена Глазунова, завідувач факультету інформаційних технологій НУБіП України, ознайомили присутніх із програмою ХХ сезону Міжнародної студентської олімпіади IT-Universe та новим форматом Фіналу. Менеджер кластеру «ІТ-Альянс 4.0» Влад Єршов розповів про «Конкурс із розробки мобільних застосунків». «Конкурс з адміністрування Linux» презентував Ілля Малініч з Вінницького Національного Технічного Університету. Про нове в конкурсі «Використання автоматизованих систем обліку» доповіла Ірина Столярчук із навчального центру «Проком».

       Основною метою Міжнародної студентської ІТ–олімпіади IT-Universe було: сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій у закладах вищої освіти, встановлення та розширення зв’язків із роботодавцями – провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців і сприяння їх подальшому працевлаштуванню.
Підготовка до ХХ сезону IT-Universe – 2020 відбулась успішно!
Разом  творитимемо ІТ–всесвіт!
 
Анна Калініченко,
голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111