КОЛЕКТИВ КОЛЕДЖУ ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

      Усі ми діти в душі і потребуємо підтримки. В дитинстві нам її дають батьки та рідні, в юнацтві – друзі та кохані, в зрілому віці – наші родини. Але що робити тим людям, у яких немає рідних та близьких з тих чи інших причин?
       Напередодні чудового світлого свята Нового року ніхто з дітей не має залишитися без уваги, турботи та довгоочікуваних подарунків, тим більше, якщо це діти, позбавлені батьківського піклування. 
       Саме напередодні Новорічних свят делегація Ніжинського фахового коледжу НУБіП України відвідала Ніжинський Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Метою візиту стало бажання всього колективу коледжу привітати вихованців дитячого будинку з прийдешнім Новим роком, подарувати їм трішки  турботи та доброти, передати такі очікувані подарунки та разом з ними –  надію на світле і щасливе майбутнє.
       Співробітниками коледжу були зібрані кошти, на які було придбано іграшки, набори для творчості, розвиваючі ігри, канцелярське приладдя тощо. Сподіваємося, що разом ми змогли подарувати дітям радість і святковий настрій.

       Від імені колективу коледжу побажали дітлахам щастя в Новому році, щоб вони зростали щасливими і успішними під мирним небом нашої України! Також висловили подяку директору Маріеті Слюсаренко та всьому колективу Ніжинського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей за їх турботу та виховання дітей, адже ці діти, як ніхто інший, потребують особливої підтримки, допомоги та батьківського тепла.
       Проведений час із малечею надихає і спонукає до ще більш продуктивної роботи задля забезпечення безпеки й кращого майбутнього для кожної дитини.
       Щиро дякуємо всім співробітникам коледжу, які долучилися до благодійної акції. Нехай не збідніє тепло Ваших сердець та бажання допомагати тим, хто потребує!
 
Ковтун Ганна,
культорганізатор

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111