КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗІВ ПОЧУТИ…

       Краще один раз побачити, ніж сто разів почути... У цьому 06 березня переконалися викладачі коледжу під час оглядової екскурсії відділеннями Прилуцького кластеру компанії  ІМК (Інновації – Менеджмент – Команда) – однієї з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні, яка займається виробництвом та зберіганням сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя) і має виробничі потужності в трьох областях: Чернігівській, Полтавській та Сумській.

       Екскурсія, яку провів керуючий Григорій Синенко, розпочалася з огляду бази відділення № 1, розташованого у селі Мала Дівиця.

       Продовжилося ознайомлення з ТОВ «АгроКім» за Круглим столом, під час якого присутні мали можливість поспілкуватися із заступником директора з питань зберігання та доробки зерна Петром Отрошком, головним агрономом Леонідом Верецоцою та головним інженером Миколою Кошовим щодо техніки для оптимального обробітку грунту, особливостей вибору якісного насіннєвого матеріалу та необхідності своєчасного захисту рослин.

Особливо цікавим виявився огляд елеватору: починаючи від потужностей та особливостей його конструкцій, способів очищення й зберігання зернових культур, закінчуючи комфортними умовами праці, створеними керівництвом компанії для своїх співробітників.

       Закінчилася екскурсія обговоренням побаченого та обміном враженнями, а головне, узгодженням питань щодо організації проходження навчальних та виробничих практик студентами 3-4 курсів на базі даних підприємств.

       Дякуємо керівництву ІМК за унікальну можливість ознайомитися із сучасною технікою, передовим досвідом і технологіями, високий рівень організації заходу та сподіваємося на плідну співпрацю.  
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111