17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у великій залі Ніжинської міської ради відбувся урочистий захід, який зібрав активну й талановиту молодь міста. Кращих із кращих було відзначено Подяками міського голови. Приємно, що серед нагороджених є і студенти коледжу. Так, у номінації «Лідер студентського самоврядування» нагороду отримала студентка групи КН181, голова студентської ради коледжу, Катерина Лаврінець; у номінації «Науковець року» – студентка групи ОН 191 Марія Здрок; у номінації «Талант року» – студентка групи ОН201 Яна Лозицька.
Вітаємо нагороджених і бажаємо їм успіхів, удачі, енергії, цікавих проєктів і креативних ідей!
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20211117_062.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211117_064.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211117_066.jpg)