2 грудня студенти групи АН201 (класний керівник Валерія Литвиненко) завершили вивчення теоретичної частини курсу фізики проведенням круглого столу «ЯДЕРНА ЕНЕРГЕТИКА: СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД».
![](/media/foto/news/news_20211203_002.jpg)
Студенти обговорили сучасні проблеми ядерної енергетики, виклики, що виникли в галузі останнім часом. З доповідями виступили Андрієнко Максим («Атомна енергетика - стала технологія»), Македон Олександр («Вплив Чорнобиля на атомну енергетику в світі»), Нурісламов Максим («Проблеми ядерної енергетики»), Сівак Данил («Сфери використання ядерної енергії»), Ярмоленко Максим («Розвиток ядерної енергетики в Україні»).
![](/media/foto/news/news_20211203_004.jpg)
Обговоривши доповіді, журі у складі завідувача відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександра Ландика та викладачів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Миколи Новікова і Олександра Микули визнали кращою роботу Максима Ярмоленка.
Микола Новіков,
голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін