Круглий стіл з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

     02 лютого 2018 року в Ніжинській районній раді відбувся круглий стіл з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Від Ніжинського агротехнічного коледжу в засіданні круглого столу приймав участь Микула О.С.
     З доповідями виступили: начальник Ніжинського міськрайонного управління водного господарства Тарасенко Володимир Олександрович (загальна інформація про водно-болотні угіддя і Рамсарську конвенцію), голова районної ради Бузун Олег Віталійович (виконання і подальші перспективи проекту «ClimaEast: Збереження та стале використання торфовищ»), директор регіонального ландшафтного парку «Ніжинський» Мельникович Сергій Дмитрович (діяльність РЛП «Ніжинський» за 2017 рік та подальші плани).
     У ході обговорення, із своїми питаннями, побажаннями та досягненнями пов’язаними із станом водно-болотних угідь району, виступили всі присутні. Найбільш гаряче обговорення розгорнулося навколо стану і можливих шляхів благоустрою річки Остер в межах м. Ніжин. Також «гарячим» питанням були торфовища, їх відновлення і запобігання пожежам. Гарний приклад відновлення річки і боротьби із торф’яними пожежами показали представники с. Крути. Школярі продемонстрували свої екологічні проекти. Також обговорювалась проблема болота Смолянка, яке може стати серцем РЛП «Ніжинський» але наразі знаходиться під ріллею.
 
За матеріалами сайту Ніжинської районної ради

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111