КУБОК НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ З ГАНДБОЛУ

     03 лютого у спортивному залі Ніжинського агротехнічного інституту пройшли баталії за кубок Ніжинського району з гандболу. Цього року 4 команди боролися за звання кращої гандбольної команди: команда «Агровикладачі» – фаворит турніру, переможці останніх змагань у 2017 році; команда с. Ніжинське; команда с. Вертіївка та команда с. Крути.
У першому турі згідно жеребкуванню зустрілися команда «Агровикладачі» з командою с. Вертіївка, в якому за явної переваги перемогу здобула команда «Агровикладачі»  з рахунком 15:4.
     Другий тур підтвердив силу команди «Агровикладачі», в якому вона дотиснула опонентів із с. Ніжинське з підсумковим рахунком 11:5.
     Цікавим видався останній матч цього захоплюючого турніру, під час якого точилася справжня чоловіча боротьба між командою «Агровикладачі» та  командою с. Крути, але все ж таки з рахунком 12:9 перемогла команда «Агровикладачі» і вдруге поспіль завоювала Кубок. Запорукою успіху нашої команди стала злагодженість у діях, а також блискуча гра. 
     Турнір закінчився, команди отримали заслужені нагороди: кубок, медалі та дипломи з рук голови районної державної адміністрації Вячеслава Івашина, завідувача сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Андрія Штайнеккера та голови спортивного товариства «Колос» Володимира Євтуха. Свято спорту відбулося, всі отримали задоволення та спортивний азарт.
Команди-переможці:
І місце – команда «Агровикладачі»;
ІІ місце – команда с. Крути;
ІІІ місце – команда с. Ніжинське.
 
Бажаємо нашим спортсменам подальших високих
досягнень в спорті та перемог!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
(за матеріалами офіційного сайту Ніжинської районної державної адміністрації)

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111