КУЛЬТУРНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО ОПІШНОГО

       05 жовтня працівники коледжу на чолі з головою Профспілкового комітету Петром Дейкуном мали можливість здійснити культурно-пізнавальну екскурсію до старовинного козацького містечка Опішне в Зіньківському районі Полтавської області. Там, на мальовничих пагорбах понад річкою Ворсклою на висоті 208 м над рівнем моря розташувався Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

        Музей-заповідник володіє найбільшою в Україні колекцією творів народних майстрів-гончарів та художників-керамістів (близько 60000 експонатів). Розповідь екскурсовода Юлії Нижник про історію й вершинні досягнення українського гончарства, звичаї використання глиняних виробів у традиційному побуті і в сучасному світі. Ексурсанти мали змогу придбати ексклюзивні твори сучасних корифеїв опішненського гончарства та провідних українських художників-керамистів.

       Працівники колледжу мали змогу глибше пізнати свою минувщину й позбутися прагматизму нинішньої доби. Відвідати Межу між Минулим і Майбутнім, між Тлінним і Вічним, між Бездуховним і Духовним, між Провінційним і Столичним, Учорашнім і Завтрашнім в Українській культурі.

       Завершенням екскурсійної програми вже традиційно стало спілкування з природою: вогнище, асанджарі, шашлики.
Працівники коледжу, втомлені але з гарними враженнями, поверталися до Ніжина.
 
Наталія Лавська, відповідальна
за  культурно-масовий сектор  профкому коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111