25 травня, після тривалої перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, ми продовжили започатковану в коледжі традицію – проведення спільного легкоатлетичного забігу , який цьогоріч був присвячений 123 річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України. У забігу взяли участь як хлопці, так і дівчата – студенти усіх курсів і спеціальностей Ніжинського фахового коледжу НУБіП України, а також з метою проведення профорієнтаційної роботи до участі у спортивному заході були запрошені учні та студенти інших закладів освіти міста.
![](/media/foto/news/news_20210526_006.jpg)
Численними психолого-педагогічними дослідженнями підтверджено, що найкращий метод виховання – це власний приклад. Саме власним прикладом викладачі спонукають студентів займатися спортом та фізкультурою, демонструючи тим самим переваги здорового способу життя.
![](/media/foto/news/news_20210526_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210526_016.jpg)
Чудовий настрій, емоційне піднесення та єднання панували на заході.
Завершилися змагання нагородженням учасників. Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн, заступник директора з виховної роботи Наталія Шевченко, керівник фізичного виховання Юрій Булавенко та голова профспілкового комітету коледжу Петро Дейкун подякували усім учасникам забігу за активну участь, а переможців і призерів нагородили грамотами, медалями та солодкими призами:
- дівчат:
за зайняте І місце – Савостьянову Тетяну, студентку групи КН181;
за зайняте ІІ місце – Щукіну Анастасію студентку групи ОН191;
за зайняте ІІІ місце – Коровай Юлію, студентку групи ОН201;
- юнаків:
за зайняте І місце – Пархоменка Владислава, студента групи МН201ск;
за зайняте ІІ місце – Ругаль Кіріла, студента групи АН201;
за зайняте ІІІ місце – Назаренка Дмитра, студента групи ПН201;
- жінок:
за зайняте І місце – Литвиненко Валерію, методиста відділень;
за зайняте І місце – Терещенко Ірину, викладача циклової комісії спеціальних економічних дисциплін;
- чоловіків:
за зайняте І місце – Кириченка Олександра, голову циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін;
за зайняте ІІ місце – Микулу Олександра, викладача циклової комісії загальноосвітніх дисциплін;
за зайняте ІІІ місце – Булавенка Юрія, голову циклової комісії фізичного виховання.
Вітаємо переможців! Дякуємо суддівській групі в особі викладачів циклової комісії фізичного виховання Віктора Кузьміна, Світлани Чередник і Володимира Сахна та вболівальникам!
Сподіваємося, що наступного навчального року ініціативу Ніжинського фахового коледжу НУБіП України підхоплять і решта закладів освіти міста Ніжина, адже в здоровому тілі здоровий дух!
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210526_017.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210526_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210526_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210526_003.jpg)