ЛІС, ТИША І ЗВІРІ…

        Кожен візит до лісу неповторний! Ніколи напевно не знаєш хто покажеться на очі сьогодні, а хто ні і як саме пройде ця зустріч. Під час планової екскурсії з біології студенти групи КН201 відвідали КЗ «РЛП «Міжрічинський»: побували на равликовій фермі, в екопарку та пройшли по межі лісу та болота.

        Екскурсія почалась з «родильного залу» де равлики відкладають ікру та виводяться мальки. Потім побули та побачили «дитячий садок» та основне поле, де равлики виростають до дорослого стану. Для багатьох виявилось великим відкриттям те, що равлики це цінний продукт, а равликова ікра – дорогий делікатес. Екскурсія викликала багато питань у студентів на які з радістю відповіли.

       Екскурсія екопарком почалась під журавлині голоси. Перший кілометр пішки викликав питання: «Що буде якщо ми нікого не побачимо?» Та скоро про це питання всі забули. Лань, благородні олені, плямисті олені, коні Пржевальського зустрічались поодинці та групами. Коні Пржевальського навіть підійшли ближче щоб подивитись хто ми і чи не принесли їм чого смачного?

       Крім крупних тварин цього разу нам пощастило спіймати кілька ящірок, деяких комах та роздивитись куликів та чайок (чибісів). Природа досить щедро показала свої багатсва студентам, які з цікавістю дивились на все навколо.

       Під кінець розвели багаття та смачно пообідали. Дещо стомлені, але збагачені новими знаннями та враженнями, ми повернулись до Ніжина.
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111