Літературний вечір до дня української писемності та мови.

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ
ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
      За вікном тихий вечір, осінь щедро встеляє землю сухим листям, першими іскорками інею, густим туманом, а в коледжі, де зібралися прихильники поетичних творів, панує атмосфера тепла й спокою. В аудиторії комфортно і затишно,  відчувається аромат чаю і печива… Шарму додає особливий інтер’єр: приглушене світло від настільних ламп, збірки поезії на столах… – і все це на тлі ліричних мелодій.

       Чудові ведучі Ольга Костенко та Катерина Лаврінець занурили аудиторію у світ літератури. Присутні  переглянули відео з поетичними рядками. Так, вірш Ліни Костенко “Крила” прозвучав з вуст нині покійного Богдана Ступки. Слова влучали в саме сердце… Слова, які не підвласні часу…

       Поетичні твори читали викладачі Тетяна Колесник, Олександр Микула, Наталія Шевченко, Марина Шостка

Родзинкою вечора стала пісня «Човен» на слова Івана Франка, яку  виконала студентка групиЕН171 Мілана Шевченко.А далі полилася поезія про природу, життя, дружбу, кохання…Неможливо передати словами всі емоції, які вирували в дружньому колі!

       Присутні навіть і не згледілись, як пролетів час. Усі були в піднесеному настрої, сповнені позитиву, з гарними передбаченнями.

       Запрошуємо всіх долучатися до літературних вечорів як у якості слухачів, так і учасників!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111