МАФІЯ ЗНОВУ НА ВОЛІ!

       13 лютого в коледжі відбулася перша у нинішньому році командна психологічна покрокова рольова гра «Мафія».
«Місто засинає. Покидається мафія!» – фраза, яка майже в кожного викликає бурхливі спогади про весело проведені години в оточенні як близьких людей, так і просто знайомих. Скільки моментів закарбувалося в пам’яті кожного із учасників завдяки азарту й захопленості, які невпинно вирували у ході цієї гри.

      Отож, зайнявши місця за столом, учасники приступили до гри. Кожен намагався бути максимально стриманим у своїх емоціях, адже можна легко піддати себе підозрі і тим самим залишити гру. Кожна роль особлива по-своєму та має цікаві сторони. Тут, за столом, не має ані друзів, ані ворогів. Кожен сам за себе.
       У перший день можна було почути «міні-біографії», які роблять гру ще цікавішою. Насправді, майстерно відіграти свою роль і водночас не видати її – задача з нелегких.

       Час минув надто швидко. Нікому не хотілось закінчувати гру, як би важко це не звучало. Але правила є правила.
Учасники гри отримали багато позитивних вражень, сформували вміння розпізнавати й переконувати людей та мали змогу відточити навички ораторського мистецтва.
       Дякуємо представникам студентської ради Доценку Денису, Лаврінець Катерині та Синенку Максиму за організацію та проведення гри.
 
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111