Сьогодні ми бачили Весну... Ще кілька днів, і Вона, що сьогодні лише прозирнула, розпросториться. Перед людьми знову постане символ любові та щастя. Коли природа довкола нас прокинеться, прокинемось і ми…
![](/media/foto/news/news_20210226_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210226_007.jpg)
Члени екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО» сьогодні мали змогу відчути ці перші весняні подихи, відвідавши майтер-клас ніжинської майстрині, художниці Ніни Кущенко, яка вчила нас працювати з цікавим сучасним матеріалом – іранським фоаміраном. Ми творили весняний настрій в стінах наших друзів, партнерів – Ніжинського територіального центру з надання соціальних послуг.
![](/media/foto/news/news_20210226_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210226_011.jpg)
Затишна атмосфера зробила свою справу. Кожен із учасників майстер-класу навчився виготовляти ніжні квіти з фоамірану і формувати букетики. Тепер ми зможемо навчити цій техніці всіх студентів та викладачів коледжу.
Дякуємо Ніні Кущенко за професіоналізм, а членам гуртка – за активну участь.
Ірина Савченко, керівник гуртка «Життя в стилі ЕКО»
![](/media/foto/news/news_20210226_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210226_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210226_012.jpg)