МИ ЗА ЧИСТІ БЕРЕГИ!

МИ ЗА ЧИСТІ БЕРЕГИ!
        13 вересня студенти і викладачі Ніжинського агротехнічного коледжу долучилися до екологічної акції «Міжнародний день Чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня відбуваються акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

        За даними науковців,  територією Чернігівщини протікає близько двох тисяч великих і малих річок та струмків, частина з яких забруднена. І причиною тому є здебільшого людський фактор – звичайна недбалість та отруєння водойм відходами. Тож, щоб зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь, людство має вже сьогодні виховувати в молоді екологічне мислення та культуру і  дбати про довкілля.

        Учасники акції мали за мету не лише подбати про чистоту узбережжя річки Остер, але й показати приклад турботи про довкілля. У ході акції учасниками було зібрано сміття по береговій лінії  протяжністю в 2 кілометри. Звісно, прибирати сміття після нерозумних та безвідповідальних відпочивальників і мешканців міста справа не надто приємна, проте обличчя молодих людей світилися усмішками й бажанням попрацювати. Напевно, не останню роль у цьому відіграли гарна погода, хороша компанія та усвідомлення важливості справи, яку виконували.
       Дякуємо викладачам дисципліни "Екологія" Ірині Савченко і Олександру Микулі, а також студентам груп КН181ПН171, МН171 за організацію та активну участь в екологічній акції! Так тримати!!!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
 

 

 

111111