МИ – ЗА ЧИСТІ БЕРЕГИ!

       Щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота організовує масштабні прибирання у рамках Міжнародного дня чистих берегів. Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

       З цієї нагоди та для привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян у всіх куточках України проводяться екологічні акції по прибиранню берегової зони річок, озер, морів. Щороку члени екологічного гуртка Ніжинського агротехнічного коледжу «Життя в стилі ЕКО» не стоять осторонь такої події. Цього року на боротьбу із сміттям вдовж берегової  лінії р. Остер вийшли студенти-першокурсники групи КН 201.

       Весело, завзято і швидко ми наповнили наші поліетиленові мішечки, залишивши після себе чистий берег р.Остер. А ще цікавий той факт, що при всій забрудненості та неповноводності річки, в ній ще є риба і рибалка, якого ми зустріли на березі продемонстрував свій трофей. Заради цього ми повинні берегти нашу рідну річку і пам’ятати, що іншої у нас нема!
Робимо разом береги українських річок, озер та морів чистими!                 
Ірина Савченко, керівник екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО»

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111