МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

02 березня 2018 року на міському стадіоні «Спартак» відбулися міські змагання з лижних перегонів, участь у яких взяли студенти та викладачі коледжу.

Цього дня на старт «Ніжинської лижні – 2018» вийшли спортсмени учбових закладів, організацій та просто любителі лижного спорту. Дійство пройшло на лижні міського стадіону «Спартак» за організації відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та організаційної підтримки Міського центру «Спорт для всіх».

У програмі змагань: лижні гонки для дівчат та жінок (1000 м), для школярів та студентів (1000 м), для чоловіків (2000 м) та для ветеранів (1000 м). На завершення змагань пройшла естафета 4 по 500 метрів. Усього учасниками змагань стало близько 40 спортсменів.

Серед чоловіків на дистанції 2000 м переможцем став голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, на другому місці – Володимир Сахно.

Серед ветеранів на дистанції 1000 м перемогу святкував викладач НДУ
імені М.Гоголя Володимир Боровик, другим став керівник фізичного виховання коледжу Юрій Булавенко.

За результатами естафети 4 по 500 м перемогла збірна команда Ніжинського району, друге місце посіла команда викладачів Ніжинського агротехнічного коледжу, третє – команда студентів Ніжинського агротехнічного коледжу.

Переможці «Ніжинської лижні» були нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту, команда переможців в естафеті – спортивним кубком.

Усіх учасників змагань МЦ «Спорт для всіх» пригощав гарячим чаєм, а учасники, в свою чергу, подякували організаторам за чудову організацію змагань.

Вітаємо  переможців! Сподіваємось, що таке спортивне свято надихне спортсменів на нові перемоги.

 

За матеріалами сайту Ніжинської районної ради

 

 

 

111111