МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ОСВІТА ТА КАР'ЄРА - 2019»

       12-13 квітня Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України організували Тридцять третю міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта та кар'єра - 2019».

       Метою виставки було презентування вітчизняних та закордонних закладів освіти, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.

       У заході приймали участь представники більш ніж 100 закладів вищої освіти України, Чехії, Польщі, Словаччини, США, Китаю, Греції, Литви, Німеччини, які знайомили присутніх із навчанням і дозвіллям студентів у своїх навчальних закладах.

       ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» представляли методист навчально-методичного підрозділу Наталія Лавська та голова циклової комісії технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання Олександр Кириченко. Під час зустрічі адміністрації, викладачів та студентів різних країн обговорювалися питання організації освітнього процесу в закладах вищої освіти, теоретична та практична підготовка студентів, дипломне проектування. Спілкуючись розглянули можливість щодо співпраці із зарубіжними закладами освіти у вигляді конференцій, екскурсій.
 
Наталія Лавська,
методист навчально-методичного підрозділу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111