Міжнародна виставка «ІнтерАГРО–2018».

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ІНТЕРАГРО–2018»
 
      1 листопада студенти груп МН–151, МН–161, МС-171ск, МС–181ск та ПС–161 під керівництвом викладачів Олександра Кириченка, Анатолія Петрика, Станіслава Дейнеки та Наталії Карпенко відвідали ХХІІ Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання “ІнтерАГРО–2018”, яка відбувається один раз на два роки та є найбільш очікуваною подією вітчизняного агробізнесу.

       В цей день за програмою виставки відбувся 5-й ювілейний день молодого спеціаліста «Твій професійний старт». Зазначена подія є унікальною нагодою, ще на етапі навчання, знайти собі напрямок для перспективної кар'єри, яка буде приносити задоволення та гарний заробіток. Цю можливість надала компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок за підтримки Українського Клубу Аграрного Бізнесу, Агрокар'єра та НМЦ "Агроосвіта", зібравши цікавих спікерів–практиків з різних процвітаючих компаній та майбутніх перспективних фахівців.

       В рамках заходу був проведений ярмарок вакансій, який об’єднав в собі більше 25 роботодавців, готових забезпечити цікавою роботою молодих спеціалістів. Кожен студент мав можливість отримати консультацію або роз'яснення щоб визначитися з майбутнім напрямком своєї дільності завдяки не тільки прикладу ведучих компаній представлених тут, але й осягнувши масштаби виставки ІнтерАгро 2018. Більшість студентів заповнили запропоновані представниками роботодавців анкети з перспективою отримання після закінчення навчання високооплачуваної роботи.

       Після зазначеного заходу студенти мали можливість ознайомитися з останніми досягненнями та інноваціями світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту і сервісу, запчастини, технології точного землеробства і АГРОКЛІМАТ, обладнання та технології для рослинництва та агрохімія.
      Екскурсія видалася цікавою та корисною для студентів, як майбутніх фахівців аграрної сфери.
Олександр Кириченко, голова циклової комісії
технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111