Міжнародний науково-практичний семінар «Виховання здорової нації у пріоритетах сучасної освіти»

       07 жовтня 2019 року на базі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Виховання здорової нації у пріоритетах сучасної освіти».

       Студенти групи КН181 та співробітники коледжу взяли участь у даному заході. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з  презентацією програми «Міжнародний шкільний проект», метою якої є сприяння духовному розвитку молоді України та формування здорового способу життя, розвитку важливих життєвих навичок.

       Голова правління ВГО «Молодь на роздоріжжі» Сергій Бутенко репрезентував фрагмент з тренінгу Сертифікованої програми «Молодь на роздоріжжі». Доповідачами також були представник МГО «Міжнародний шкільний проект» Jerry Guiber та тренер ВГО «Молодь на роздоріжжі» Олена Михайлова.

       Дякуємо організаторам семінару  вищевказаної проблематики, оскільки збереження та зміцнення здоров’я населення загалом і молодого покоління зокрема – цінність, яка має стратегічне значення для сталого розвитку суспільства і належить до актуальних завдань розвитку сучасної України.
Валерія Литвиненко, культорганізатор

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111