Міжрічинський парк через призму хімії та біології

      Люди розділили свої знання на багато різних наук і не рідко забувають, що у світі «усе пов’язано з усім». Для нагадування про це, студентам групи ЕН201 проведено сумісну планову екскурсію із біології та хімії.

       Екскурсія пройшла на території КЗ «РЛП «Міжрічинський» і кожен об’єкт розглядався одразу із двох позицій: біології та хімії. Розведення равликів крім продуктів харчування може дати цінну фармацевтичну сировину – муцин.        Звичайні сосни не лише будівельний матеріал та дрова, а й сировина для отримання каніфолі, паперу, целофану, спирту та багато іншого. Різні рослини, тварини, навіть звичайний пісок та попіл багаття має багато хімічних секретів та застосувань. Навіть назви сіл часом містять історію хімічних виробництв. Зокрема слово «гута» вказує на виробництво скла в цьому населеному пункті в старовину, що у свою чергу потребувало отримання поташу із деревної золи. Це та багато іншого студенти мали змогу дізнатися під час екскурсії.

       Біологічна складова теж була на висоті. Коні Пржевальського, різні види оленів, чорні лелеки влаштували просто парад для студентів! Під кінець екскурсії студенти зварили куліш та смачно пообідали.
       Трохи стомлені, але задоволені, ми повернулись додому.
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111