Н. гурток 2018

 

ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ - 2018
У 2018 році 19 травня (взагалі, це третя субота травня) в Україні відзначається День науки, встановлений Указом президента
від 14.02.1997 № 145/97 «На підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України».
10 листопада відзначається Міжнародний день науковців – «Всесвітній день науки за мир і розвиток», заснований ЮНЕСКО.
Найвища державна наукова установа – Національна академія наук України (НАН України), утворена 27.11.1918 (уряд гетьмана 
П. Скоропатьського), за радянських часів була однією з лідерів. Зараз має:
3 секції, близько 14-ти відділень, 170 інститутів та інших наукових установ, 1400 науково-дослідних інститутів, 330 вищих навчальних закладів, в яких працюють більш ніж 7000 докторів і 78000 кандидатів наук.
З 08 по 18 травня 2018 року в Ніжинському агротехнічному коледжі пройшов Тиждень студентської науки – 2018.
В рамках Тижня було організовано й проведено наступні заходи:
– міжвузівська студентська науково-практична конференція «Герої моєї родини»;
  • всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська наука – 2018. Сьогодення та майбутнє»;
  • конкурс студентських наукових робіт;
  • презентації наукових доповідей педагогічних працівників за 2017-2018 н.р.;
  • проведення майстер-класів з демонстрацією результатів роботи наукових гуртків;
  • участь в роботі студентських наукових гуртків НУБіП України.
Починаючи з 10 травня студенти коледжу під керівництвом викладачів-керівників наукових гуртків були активними учасниками роботи секцій на відповідних кафедрах та ННІ університету. Доповіді були досить цікавими, змістовними, побудованими лише на власних розробках та дослідженнях. За участь у VII Фестивалі студентської науки – 2018 студенти коледжу-старости наукових гуртків отримали Диплом за участь у Фестивалі.
18 травня пройшли засідання наукових гуртків у стінах нашого навчального закладу. І хоча програма була досить насиченою, але доповіді усіх учасників були такими пізнавальними, а демонстрація власноруч створених моделей та експонатів виявилася такою цікавою, що час для всіх присутніх сплив швидко й непомітно…
Закінчився захід феєричним хімічним шоу у виконанні асистента кафедри хімії і хімічних технологій Національного авіаційного університету Примаченка Сергія Володимировича, «в миру» – Професора Хамелеона.
Дякуємо всім викладачам і студентам, які взяли участь в організації й проведенні Тижня студентської науки. Бажаємо подальших успіхів у навчанні та досягненні поставлених цілей!
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
 
СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – ПЕРЕМОЖЦІ VII «ФЕСТИВАЛЮ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ – 2018»
В НУБП УКРАЇНИ
Цього року традиційно студенти трьох наукових гуртків коледжу під керівництвом викладачів були активними учасниками роботи секцій на відповідних кафедрах та Навчально-наукових інститутів університету.
Доповіді молодих науковців були досить цікавими, змістовними, побудованими лише на власних розробках та дослідженнях, тому не випадково презентації роботи гуртків, зокрема гуртка «Технічна творчість», керівниками якого є викладачі  Руслан Кубрак та Наталія Соломко, отримали високі результати представників університету, а студенти-гуртківці були запрошені 18 травня до участі в урочистому засіданні на відзначенні кращих студентських наукових гуртків університету. За участь у Фестивалі студентської науки члени гуртка Селегень Ярослав, Скрипка Андрій та Філоненко Вячеслав  отримали Диплом за участь у VII «Фестивалі студентської науки – 2018».
Дякуємо студентам та їх науковим керівникам за терпіння, наполегливість та професіоналізм, які дали змогу перемогти на першому етапі Фестивалю, вийти у другий тур і стати переможцями! Так тримати й подальших вам успіхів!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
 
НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТСЬКИХ ГУРТКІВ – АКТУАЛЬНА!
 
10 травня в навчальному корпусі НУБіП України № 4 відбулося засідання студентських наукових гуртків агробіологічного факультету та факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, на якому студенти коледжу представляли діяльнсть двох наукових гуртків: екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО» (науковий керівник Ірина Савченко) та хіміко-біологічного гуртка «Aves» (науковий керівник Олександр Микула).  
Гурток «Життя в стилі ЕКО» репрезентували студенти групи ЕН161 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Андрій Кошель, Тарас Чепурний та студент групи АН161 спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Максим Лелетко. Крім діяльності гуртка вони представили екологічний проект модернізованого внутрішнього двору коледжу одночасно з інженерним макетом щодо використання альтернативних джерел енергії для опалення та освітлення корпусу навчального закладу.  
Хіміко-біологічний гурток «Aves» представляли студенти групи ОН171 спеціальності «Облік і оподаткування» (Ольга Мельник) та групи КН171 спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (Артем Кукушкін) із результатами моніторингу біорізноманіття птахів міста Ніжин та прилеглих територій.
Загалом на засіданні були представлені проекти більше
ніж 25 студентських наукових гуртків і наші студенти продемонстрували високий рівень. А представлений проект гуртка «Життя в стилі ЕКО» з використання альтернативних джерел енергії був найбільш обговорюваним із усіх представлених цього дня.
Дякуємо за цікаву й ґрунтовну роботу студентам та викладачам – представникам і керівникам наукових гуртків коледжу.
 
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111