НА БАЗІ НІЖИНСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НУБІП УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «Я ЖІНКА, Я МОЖУ…»

       10 липня 2021 року у рамках проєкту «Жінка ХХІ століття», який відбувається за фінансової підтримки Active Citizens – British Council (Британська Рада в Україні), КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр», ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» та відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, відбулася шоста зустріч жінок нашого міста, яка цього разу була присвячена темі «Я жінка, я можу: відремонтуємо розетку».

       На перший погляд здається, що це царина чоловіків, але наші учасниці довели, що їм під силу опанувати будь-який напрямок діяльності. А допоміг учасницям відкрити внутрішній світ електроприладів викладач фахових дисциплін, провідний інженер Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» Руслан Кубрак разом зі своїми помічниками – студентами третього курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Богданом Данішом та Миколою Тонконогом.

       Під час заняття жінки знайомилися з основами електробезпеки, пригадували, що таке електричний струм та яким чином він з’являється в наших оселях і, звичайно, завершальним етапом заняття було виконання практичної роботи, а саме – монтаж електроподовжувачів. З цим завданням впоралися без винятку всі жінки, хоча часом було непросто, але наполегливість й бажання досягнути поставленої мети стимулювало докласти зусиль й завершити справу.
 
(За матеріалами відділу у справах сім'ї та
молоді виконкому Ніжинської міської ради)

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111