НА ДВА ДНІ ТРІШКИ БІОЛОГИ…
Відомо, що біологи добре знайомі із польовими умовами життя: заготівля дров, багаття, польова каша, маршрути луками, лісами… Із усім цим познайомилися студенти групи КН181 29-30 вересня на біостаціонарі природничо-географічного факультету НДУ ім. Миколи Гоголя (табір «Лісове озеро» Борзнянського району).
![](/media/foto/news/news_20181003_015.jpg)
Студенти готували їжу, ходили на екскурсії, знайомилися із природою Полісся, рослинним та тваринним світом. У вільний час мали змогу палити багаття, ловити рибу, стріляти з пневматичної гвинтівки, фотографувати.
![](/media/foto/news/news_20181003_018.jpg)
Щира вдячність ректорові Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя доценту Олександру Самойленку та працівникам табору «Лісове озеро» за надану можливість незабутньо провести час.
Олександр Микула, класний керівник групи КН181
![](/media/foto/news/news_20181003_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20181003_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20181003_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20181003_028.jpg)