НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ПРИВІТНО ЗУСТРІЧАЄ ВИПУСКНИКІВ НІЖИНСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

       16 листопада Національний університет біоресурсів і природокористування України зустрічав випускників коледжів. Цього року до університету завітали без п’яти хвилин володарі дипломів фахового молодшого бакалавра, котрі хочуть продовжити навчання і здобути вищу освіту.
       Щоб краще продемонструвати можливості вишу, для потенційних абітурієнтів у Гербовій залі 3-го корпусу облаштували виставку, на якій всі факультети і ННІ представили найцікавіші свої розробки, що найкраще розкривають суть фаху, за яким здійснюється підготовка.
       Зі вступним словом виступив ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він розповів про 125-річну історію університету, сьогодення і подальші перспективи розвитку закладу освіти.

       Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша розповів про можливості як фізичного так і духовного розвитку студентів, які навчаються в університеті.

       Другою частиною заходу були відвідини факультетів та ННІ.
       Студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» разом з головою циклової комісії Анною Калініченко та класним керівником Тетяною Колесник завітали до факультету інформаційних технологій. Декан факультету Олена Глазунова звернулася до майбутніх абітурієнтів із вітальним словом, розповіла про переваги та перспективи навчання на факультеті інформаційних технологій. Олена Григорівна надала всю актуальну та корисну інформацію щодо вступу-2024, наголосила на перевагах навчання в університеті, ознайомила з можливостями проходження стажування в провідних ІТ-компаніях України та за кордоном. Також декан звернула увагу, що всі здобувачі освіти забезпечуються гарними умовами проживання у гуртожитках, мають змогу урізноманітнити студентське життя, відвідуючи спортивні секції, творчі й мистецькі колективи, наукові гуртки.

       Завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Дмитро Касаткін та доцент кафедри комп'ютерних систем, мереж і кібербезпеки Євгеній Нікітенко із задоволенням провели для гостей екскурсію. Лабораторії факультету оснащені комп’ютерною технікою європейської якості та забезпечені сучасним обладнанням необхідними для підготовки фахівців. 
       Випускники спеціальності 208 «Агроінженерія» та 275 «Транспортні технології» разом з головою циклової комісії Олександром Кириченком та викладачем Андрієм Дворником завітали до механіко-технологічного факультету. Гостей ознайомили з сучасним технологічним центром від компанії KUHN.    Студенти мали можливість ознайомитися із обладнанням лабораторії точного землеробства AMAZONE, лабораторії висівних та ґрунтообробних машин, лабораторії збиральних машин та післязбиральної обробки зернових, лабораторії тракторів і автомобілів.

       Куратор Ніжинського фахового коледжу Зіновій Ружило запросив студентів-випускників завітати і на факультет конструювання та дизайну. Він ознайомив  студентів із особливостями вступу на спеціальність 131 «Галузеве машинобудування». Та запросив студентів відвідати лабораторію фільтрів та діагностування, яку облаштувала компанія WIX Filters. Також під час зустрічі студенти ознайомилися з сучасними лабораторіями робототехніки і віртуальної реальності та мали можливість випробувати обладнання.
       Студенти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 151 «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології» разом з головою циклової комісії Наталією Соломко та наставником Валерією Литвиненко завітали до інституту енергетики. Директор ННІ енергетики Віктор Каплун презентував гостям сучасну лабораторну та науково-технічну базу, продемонстрував новозбудований навчальний полігон із найсучаснішим енергетичним обладнанням від компаній-партнерів інституту.

       У свою чергу працівники інституту представили передові технології та прогресивні наукові дослідження, провівши екскурсії по лабораторіях з техніки високих напруг, відновлювальних джерел енергії, електротехнічних матеріалів, інтернету речей, інтелектуальних енергетичних систем, робототехніки, які вразили відвідувачів своєю технологічною насиченістю та практичною значущістю.
       Студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» разом з завідувачем відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяною Романенко та класним керівником Альоною Шкодин завітали в гості до факультету економіки, знайомство з яким розпочав декан економічного факультету Анатолій Діброва, ознайомивши майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами, перевагами навчання та матеріально-технічною базою.

       Декан факультету Анатолій Діброва запросив гостей відвіти новостворену навчально-наукову лабораторію «Музей грошей, банківської і страхової справи», яка є родзинкою кафедри банківської справи та страхування НУБіП України. Гості із цікавістю розглядали стенди і музейні експонати - артефакти, які демонструють еволюцію форм і видів грошей. Не абиякий інтерес визвали і сучасні колекції монет, що карбуються НБУ до різних пам’ятних дат чи видатних подій. Цікавими видалося і сучасне банківське обладнання, і страхові поліси різних країн та років, що представлені в експозиції.      Студенти і викладачі показали своє неприховане захоплення такою незвичною лабораторією – музеєм.
       Після цього естафету перейняли завідувачі кафедр. В.о. завідувача кафедри обліку та оподаткування Володимир Литвиненко більш детального ознайомив випускників коледжів про переваги та перспективи навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» («Облік і аудит»). Гості мали можливість відвідати лабораторії кафедри, де студенти навчаються працювати з сучасним програмним забезпеченням таким як: "M.E.Doc", "BAS Бухгалтерія", "MASTER:Бухгалтерія", "AGRIANALYTICA" та іншими.
        Представники кафедр університету зробили все можливе, щоб не залишити байдужим жодного відвідувача.
       Дякуємо керівництву, науково-педагогічним працівникам факультетів і ННІ НУБіП України за чудову зустріч, надзвичайно приємне спілкування та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
 
Тетяною РОМАНЕНКО,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111