Наукова робота студентських гуртків – актуальна!

НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТСЬКИХ ГУРТКІВ – АКТУАЛЬНА!
 
       10 травня в навчальному корпусі НУБіП України № 4 відбулося засідання студентських наукових гуртків агробіологічного факультету та факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, на якому студенти коледжу представляли діяльнсть двох наукових гуртків: екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО» (науковий керівник Ірина Савченко) та хіміко-біологічного гуртка «Aves» (науковий керівник Олександр Микула).  

      Гурток «Життя в стилі ЕКО» репрезентували студенти групи ЕН161 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Андрій Кошель, Тарас Чепурний та студент групи АН161 спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Максим Лелетко. Крім діяльності гуртка вони представили екологічний проект модернізованого внутрішнього двору коледжу одночасно з інженерним макетом щодо використання альтернативних джерел енергії для опалення та освітлення корпусу навчального закладу.  

Хіміко-біологічний гурток «Aves» представляли студенти групи ОН171 спеціальності «Облік і оподаткування» (Ольга Мельник) та групи КН171 спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (Артем Кукушкін) із результатами моніторингу біорізноманіття птахів міста Ніжин та прилеглих територій.
       Загалом на засіданні були представлені проекти більше
ніж 25 студентських наукових гуртків і наші студенти продемонстрували високий рівень. А представлений проект гуртка «Життя в стилі ЕКО» з використання альтернативних джерел енергії був найбільш обговорюваним із усіх представлених цього дня.
       Дякуємо за цікаву й ґрунтовну роботу студентам та викладачам – представникам і керівникам наукових гуртків коледжу.
 
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111