Науковий гурток 2022

       ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ - 2022
       Осередком студентської науки в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України є студентські наукові гуртки, діяльність яких спрямована на підготовку фахівців нової генерації, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких орієнтир на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.
       Студентські наукові гуртки є однією з форм наукової діяльності студентів, спрямованої на розширення наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідної діяльності студентів у вільний від навчання або спеціально наданий час.
       Основними завданнями  студентської наукової діяльності в коледжі є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення вчених, виробничників, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.
       У 2022 році 21 травня (взагалі, це третя субота травня) в Україні відзначається День науки, встановлений Указом президента від 14.02.1997 № 145/97 «На підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України».
       В рамках Тижня студентської науки – 2022 в коледжі було організовано наступні заходи:
  • VIІI студентська науково-практична інтернет-конференція «Герої моєї родини»;
  • Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Студентська наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку»;
  • хімічне відео-шоу «Хімія буває…»
  • звіти роботи студентських наукових гуртків за 2021, 2022 рік;
  • участь у Фестивалі студентської науки в НУБіП України.
       Цьогоріч, враховуючи воєнний стан в нашій країні, усі заплановані заходи до Тижня студентської науки було проведено в режимі онлайн. 16 травня у форматі відеоконференції пройшов заключний звіт роботи студентських наукових гуртків безпосередньо за участі їх наукових керівників і старост гуртків.
       Доповіді, представлені за наслідками діяльності студентських гуртків були досить цікавими, змістовними, побудованими лише на власних розробках та дослідженнях. Безперечно, вражає натхнення й завзятість викладачів і студентів, які презентуючи свої напрацювання в цьому році, уже мають безліч цікавих ідей та планів на майбутнє.
       Дякуємо всім викладачам і студентам, які взяли участь в організації й проведенні Тижня студентської науки – 2022. Бажаємо всім подальших успіхів у навчанні й досягненні поставлених цілей! А також щиро сподіваємося, що воєнний стан в країні якнайшвидше завершиться нашою перемогою і ніщо більше не завадить повноцінно працювати, навчатися й реалізовувати заплановане нам в звичайному форматі.
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111