НІЖИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НУБІП УКРАЇНИ ГОСТИННО ЗУСТРІЧАЄ МАЙБУТНІХ ВСТУПНИКІВ

       14 листопада 2023 року в рамках реалізації плану профорієнтаційної роботи Ніжинський фаховий коледж НУБіП України радо зустрічав гостей – делегацію учнів дев’ятих класів Ніжинської гімназії № 2.    
       Зі вступним словом виступила директор коледжу Олена Литовченко, яка ознайомила гостей із організацією освітнього процесу, матеріально-технічною базою, можливістю ступеневої освіти й наголосила на перевагах навчання в нашому закладі освіти. Цікавою стала для слухачів інформація про безліч заходів, які організовуються і проводяться в коледжі. Гості із задоволенням слухали про культурно-масову, спортивну та громадську діяльність, про можливість усіх бажаючих реалізувати свої таланти в спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності.

     Далі до присутніх звернулася завідувач відділення економіки, логістики та інформаційних систем, заступник відповідального секретаря приймальної комісії коледжу Тетяна Романенко, яка ознайомила з особливостями вступу 2024 року та основними етапами вступної кампанії.

       З детальною інформацією про заклад освіти, спеціальності та умови прийому можна ознайомитися на офіційному сайті коледжу в розділі «Абітурієнту» за посиланням https://natc.org.ua/content/abiturientu.
       На зустрічі було надано слово викладачам коледжу – керівникам студентських наукових гуртків Андрію Дворнику, Роману Залозному, Олександру Микулі та студентам – членам наукових гуртків Олександру Панькову, Дмитру Панчошному, Денису Глотку, Юрію Кубраку, Анастасії Білименко, Катерині Гой, Валентину Петруху, які продемонстрували лише частину своїх здобутків, тим самим викликавши неабиякий інтерес в учнів.

       Кожен із гостей на згадку про зустріч отримав рекламні матеріали про наш заклад.
       Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку Людмилі Матях, директору Ніжинської гімназії № 2, за постійну співпрацю у проведенні профорієнтаційної роботи, підтримку та розуміння.
 
Ганна Ковтун,
культорганізатор

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111