НОВА ЗУСТРІЧ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

19 грудня 2017 року до коледжу завітали представники кафедри «Автоматика та комп’ютерне телекерування рухом поїздів» Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків): Каменєв Олександр Юрійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри АТ та Лапко Антон Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри АТ.
На зустріч були запрошені майбутні випускники коледжу – студенти різних спеціальностей, які отримали вичерпну інформацію щодо продовження навчання за скороченою програмою підготовки у закладі вищої освіти IV рівня акредитації з багаторічними міжнародними зв’язками в галузі освіти та наукових досліджень, сучасну матеріально-технічну базу та кадровий потенціал університету з його традиціями.
Український державний університет залізничного транспорту готує кадри для українських залізниць та інших підприємств України.
Присутні звернули особливу увагу на збільшений обсяг державного замовлення (до 90%), можливість отримувати підвищену на
20-30%, у порівнянні з іншими навчальними закладами, академічну стипендію, а також можливість продовжувати навчання у закладах вищої освіти  Польщі.
Завдяки таким зустрічам студентська молодь отримує вичерпну інформацію про різноманіття шляхів щодо вибору та подальших перспектив після закінчення коледжу, але остаточний вибір ­­– то є вибір, звичайно, самого студента.
 
Оксана Андрущенко,
провідний фахівець з профорієнтації випускників 

 

 

111111