Новий рік та Різдво – це дні, на які багато хто чекає увесь рік. Не дивно, бо святкові прикраси та різдвяна атмосфера дарують неабиякий настрій. Та, мабуть, не менше задоволення отримуємо від процесу підготовки до свят, а особливо радують та душевно підносять цікаві ідеї, оригінально реалізовані задуми.
![](/media/foto/news/news_20211217_023.jpg)
Щоб свята були чарівними, потрібно трохи попрацювати! Кожна річ, яку ми підготуємо, поволі створюватиме новорічно-різдвяний настрій, даруватиме можливість пережити хвилини радості та захоплення.
![](/media/foto/news/news_20211217_025.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_027.jpg)
Звичайно ж, найкраще створюють атмосферу свята різдвяні прикраси та атрибути, особливо, якщо вони створені власноруч. У їх оточенні відчуваєш затишок, тепло, дружбу та любов.
![](/media/foto/news/news_20211217_020.jpg)
Щороку напередодні Дня Святого Миколая екологічний гурток «Життя в стилі ЕКО» створює новорічний настрій в коледжі. Цьогоріч майстерня виготовляла підсвічники, які є атрибутом новорічного столу в кожній оселі, наповнивши їх душевним теплом, любов'ю та святковими емоціями. А ще була виготовлена скринька бажань, куди всі охочі складали заповітні бажання на 2022 рік.
![](/media/foto/news/news_20211217_004.jpg)
Екологічний гурток «Життя в стилі ЕКО» вітає всіх з прийдешніми святами та бажає здійснення всього задуманого!
Дякую всім, хто долучився до створення різдвяного настрою. Особлива подяка учасникам хіміко-біологічного гуртка та його керівнику Микулі О.С. за виготовлення свічок для наших підсвічників.
Екологічний гурток «Життя в стилі ЕКО» вітає всіх з прийдешніми святами та бажає здійснення всього задуманого!
Савченко Ірина,
керівник екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО»
![](/media/foto/news/news_20211217_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211217_034.jpg)