ОБЛАСНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ

20 вересня представники коледжу слали учасниками обласного освітнього форуму «Загальнолюдські цінності як невід’ємна складова виховного процесу Нової української школи».

Відкрив захід начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький, далі слово мала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, голова Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Наталія Романова.

Понад 300 учасників форуму мали можливість не лише отримати нову інформацію, а й взяти участь в обговоренні актуальних дискусійних питань, які були сформовані в три блоки:

  • формування патріотичних поглядів, понять, переконань української молоді. Суперечності між об’єктивним зростанням вимог суспільства та реальним станом;
  • морально-правове виховання: взаємодія педагогів, батьків та громадськості. Дитина – об’єкт чи суб’єкт морально-правового виховання?;
  • особистий освітній простір. З чого він складається? Інтернет, телебачення, гуртки, секції.

Особливість форуму полягала в тому, що поряд з освітянами в обговоренні актуальних проблем виховання молодого покоління взяли участь не лише фахівці обласної державної адміністрації, запрошені експерти, а й представники батьківської громадськості, учнівського самоврядування, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Дякуємо організаторам та всім учасникам форуму за цікаві думки і пропозиції щодо покращення організації та результативності виховної роботи в освітній сфері.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111