Олімпійський місяць

ОЛІМПІЙСЬКИЙ МІСЯЦЬ

З метою популяризації спорту, здорового способу життя та олімпійського руху студенти та співробітники коледжу взяли участь у ряді спортивних змагань.

8 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, на міському стадіоні «Спартак» відбувся загальноміський турнір із пляжного баскетболу, на якому блискавичною грою на полі Владислав Нечеса і Євген Пасіка принесли збірній коледжу команді  2 призове місце. Студентська команда з волейболу (3 на 3), капітан  Олександр Багмут, здобула 4 місце. Викладач коледжу Павло Марущак на турнірі з паркового волейболу впевнено вів свою команду до перемоги, але цього разу удача була на боці суперників, і  наші спортсмени-викладачі  посіли 4 місце.

З 11 по 14 вересня серед семи команд першокурсників проводилися змагання за перехідний кубок Ніжинського агротехнічного коледжу з міні-футболу, у результаті яких:

I місце посіла команда групи АН181;
II місце виборола  команда групи ЕН181;
III місце – команда групи МС181ск.
      18-20 вересня відбулася першість коледжу з шахів. У напруженій боротьбі за перемогу місця розподілено  таким чином:
I  та ІІ місця Костирко Олександр і Ольховик Вадим (група ОН181),
III місце Богдан Олександр (група ЕН181).
27 вересня  в Центральному міському парку імені Т.Г.Шевченка відбувся Легкоатлетичний крос, на участь у якому були запрошені всі студенти навчального закладу. До програми змагань входила дистанція на 500 м для дівчат і 1000 м для юнаків. Призерами змагань стали:
Дівчата(500м)
I місце – Савостьянова Тетяна (група КН181);
II місце – Коваленко Анна (група ОН181);
III місце – Близнюк Ярослава (група ЕН181).

Юнаки(1000м)
I місце – Медведєв Владислав (група МН181);
II місце – Даниш Богдан (група ЕН181);
III місце – Брязкало Олександр (група АН181).
      З 1 по 9 жовтня пройшла першість коледжу з волейболу (юнаки) з такими результатами:
I місце здобула команда групи МН181;
II місце – команда групи ПН181;
III місце – команда групи АН181.

Приємно, що всі  гравці продемонстрували свої спортивні здібності, командний дух, волю до перемоги, а  вболівальники – неабиякі   емоції та згуртованість.

Урочисте нагородження призерів медалями, грамотами й призами відбулося за активної участі «СК «Прометей».
Вітаємо переможців і всіх учасників заходів! Бажаємо їм міцного здоров’я та нових перемог!