21 вересня 2020 року Ніжинський агротехнічний коледж радо вітав своїх першокурсників – вступників на основі повної загальної середньої освіти, ОКР «Молодший спеціаліст» та «Кваліфікований робітник». Зважаючи на карантинні обмеження, спричинені складною епідеміологічною ситуацією в країні та «червоною зоною» у місті Ніжині, зустріч відбулася в онлайн-режимі. Більше 60 учасників взяли участь у заході.
![](/media/foto/news/news_20200924_001.jpg)
Відкриваючи зустріч, директор коледжу Олена Литовченко привітала першокурсників та розповіла про те, що коледж є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України – флагману аграрної освіти України, рейтинги якого зростають щороку. Олена Володимирівна ознайомила присутніх з етапами заснування закладу, його навчальними підрозділами, матеріально-технічною базою, можливістю реалізації ступеневої освіти на базі ОПС «Фаховий молодший бакалавр», традиціями, що вже склалися в закладі за час його існування, і наголосила на перевагах навчання в агротехнічному коледжі. Побажала першокурсникам, щоб їх студентське життя було цікавим, сповненим яскравих моментів, і, обов’язково, результативним.
![](/media/foto/news/news_20200924_002.jpg)
Наступною до слова була запрошена заступник директора з начально-виховної роботи Тетяна Шеїн, яка ознайомила студентів із організацією та графіком освітнього процесу в коледжі, особливостями навчання в умовах карантинних обмежень.
![](/media/foto/news/news_20200924_003.jpg)
Про виховний процес в коледжі, школу лідерства, соціальну підтримку студентам та можливості участі у різноманітних культурно-масових заходах розповіла культорганізатор Олена Короткіна, яка також запросила першокурсників до участі в діяльності студентської ради коледжу, а також гуртках художньої самодіяльності. Окреслила процедуру поселення до студентського гуртожитку. Зазначила, що завдяки підтримці адміністрації коледжу в гуртожитку постійно покращуються побутові умови для проживання студентів.
![](/media/foto/news/news_20200924_004.jpg)
Зі спортивними досягненнями студентського та викладацького колективів коледжу, значною кількістю спортивних заходів, які організовуються на базі закладу, ознайомив керівник фізичного виховання Юрій Булавенко. Він закликав студентів бути активними в різних сферах діяльності, обов’язково знайти для себе захоплення в будь-якій спортивній секції для зміцнення здоров’я та участі в змаганнях різного рівня.
Заступниця голови студентського самоврядування Катерина Лаврінець розповіла першокурсникам про структуру студентського самоврядування в коледжі, культурно-масові та спортивні заходи, ініціаторами яких виступають студенти та запросила до співпраці.
![](/media/foto/news/news_20200924_005.jpg)
Завідувач відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександр Ландик детально ознайомив учасників заходу з офіційним сайтом коледжу, основними його рубриками, навчально-інформаційним порталом та електронною бібліотекою.
Наприкінці заходу представники адміністрації надали вичерпні відповіді та роз’яснення на всі поставлені запитання.
Адміністрація коледжу
![](/media/foto/news/news_20200924_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200924_015.jpg)